• Ehitusinfo
  • Meist
  • Blogi
  • Kontakt

Ehitusinfo

Harmoonilised

kodud

Harmony Home on võtnud oma südameasjaks muuta kliendi unistuste kodu ehitamine talle muretuks teekonnaks. Seepärast pakume tüüpmajade projektidele oma klientidele kinnisvara korraldamise täisteenust – ehk „võtmed-kätte“ -lahendusi. Võtame vajadusel kogu ehitusega seotud okkad ja vaeva enda kanda, aitame – tervikpilti kaotamata – kliendil kinnisvara ehitamisel üles kerkivate probleemide rägastikus orienteeruda.

Nõnda ihkame töötada kliendi teejuhi ja nõuandjana ja toimida samas tema isikliku käepikendusena. Meie kodud valmivad arhitektide, inseneride ja ehituseksepertide koostööna.

Pakume kodu ehitust koos kõikide vajaminevate lisatöödega ja asjaajamist alates ehitusloast kuni kasutusloani - ehk organiseerime kogu projekti alustades projekteerimisest kuni sinu sissekolimiseni.Kodu ehitusprojekti juhtimine võib kujuneda väga keeruliseks, ajakulukaks ja riskiderohkeks protsessiks kui selle eest vastutab ilma varasemate kogemusteta inimene. Leiame, et oma unistuste kodu rajamine ei peaks kindlasti olema stressirohke, aeganõudev ega riskantne protsess. Vähemalt mitte sulle.

Kuna omame aastatepikkuseid kogemusi ehitusprojektide juhtimisel ja korraldamisel, siis võtame meeleldi kogu “stressirohkema” osa ja vastutuse enda kanda, et sina saaksid tegeleda sellega, millega soovid, ilma et peaksid muretsema kas ehitusprojekt saab heakskiidu, kas ehitusfirma teeb tegelikult kvaliteetset tööd või mis materjalid tegelikult korraliku talve ajal maja soojas hoiavad.

Lihtsuses peitub võlu

Kogu protsess on sinu jaoks äärmiselt lihtne - valid välja sobiliku kodu meie elementmajade hulgast (või loome sinuga koos täiesti uue majaprojekti vastavalt sinu visioonile / soovidele) ja võtame asjaajamise ja ehituse korraldamise enda peale (ehitusloa saamine, kõikide vajalike aktide koostamine ning kasutusloa saamine ehituse lõppedes).

Kogu üldehituse ja eriosad teostab meie pikaajalise koostööna välja kujunenud partner, kelle töö kvaliteedis ja ka järelteeninduses saame kindlad olla. Meiega on ehitus kiire ja kvaliteetne, majade konstruktsioonid valmivad tehases ja maja karbi püstitus toimub kraanaga järgides kindlat inseneri poolt välja töötatud projekti.

Majade valikus on kaks ajatu joonega modernset siseviimistluspaketti - Premium 1 ja Premium 2 paketti, mis lähtuvad kvaliteedist ja uusimatest disaini trendidest, sinul jääb vaid valida välja pakett ning me hoolitseme kõige ülejäänud eest.

Peamine väärtus tellides kodu koos võtmed kätte teenusega meie kaudu on julge teadmine, et sa ei pea ise pidevalt ehitusobjektil viibima vaid saad südamerahu ja vabaduse oma aja üle. Ehitustöödele pakume 2 aastast garantiid, mis tähedab, et kahe aasta möödudes tuleme maja üle vaatama ja vajadusel teostame garantiitööd. Seadmetele on tootja poolne garantii ja pakume ka järelteenindust hoolduste ja rikete korral.

Panelo eelised:

Kiire ehitamine - Panelo paneele on lihtne paigaldada. Ehitusjäätmed minimaalsed või puuduvad.

Vähem tööjõudu platsil - Väiksemad tööjõukulud. Vähem probleeme.

Kõrge soojapidavus - PANELO paneelid sobivad ka passiiv-ja O energiahoonetele.

Rohkem neto ruutmeetreid - Õhemad seinad annavad rohkem põrandapinda. Iga 10m jooksva PANELO seina kohta võidab ligi 1m2 põrandapinda.

Keskkonnasõbralik - Kandev puit ja uudne HFO põhine PUR soojustus tagavad energiasäästliku ehituse.

Parem sisekliima - Kinniste pooridega soojustus. Niiskuse- ja hallitusvaba konstruktsioon.

Kodudel on kiire ehitusaeg (22 nädalat). Kodu on eriline oma suurte klaasseinte ja aegumatu funktsionalistliku arhitektuuri poolest, et loodus ja valgus sinuni alati jõuaks. Kogu maja on läbivalt 2,6m kõrguste lagedega, mis muudab maja avaraks ja valgusküllaseks. Majal on haljastatud ja valgustatud sisehoovid, mis annavad valgust, toovad tuppa loodust ja ühtlasi aitavad maja fassaadi liigendada. Hoovi pool on suur katusega terrass, mis pakub varju nii vihma kui päikse eest.

Kodus on ruumi 156,1 m², viis tuba, saun, majapidamisruum, garderoobid, vannitoad ehk ruumi jagub nii sinu perekonnale kui sõpradele.